У Середземному морі за два дні врятували понад 100 біженців

За останні роки до Європи з країн Африки та Близького Сходу втекли десятки тисяч людей — У Середземному морі за два дні врятували понад 100 біженців
За останні роки до Європи з країн Африки та Близького Сходу втекли десятки тисяч людей
Біженці — це вихідці з Сирії, Лівії, Пакистану, Бангладеш і Гвінеї — ЗМІ Об этом сообщает vse-krugom.in.ua со ссылкой на СМИ.


У Середземному морі за два дні врятували понад 100 біженців, серед них діти віком від одного до чотирьох років. Про це повідомляє Deutsche Welle.


Зазначається, що рятувальники з німецької громадської організації Sea-Eye підібрали 9 липня 44 біженця. «Це вихідці з Сирії, Лівії, Пакистану, Бангладеш і Гвінеї. У числі врятованих троє дітей у віці від одного до чотирьох років», — йдеться у повідомленні.


Видання інформує, що 8 липня біля берегів Лівії підібрали 65 нелегальних мігрантів. «Рятувальники вже передали їх військово-морським силам Мальти, а пізніше їх направлять в інші країни Євросоюзу», — пишуть журналісти.


За останні роки до Європи з країн Африки та Близького Сходу втекли десятки тисяч людей. Багато з них загинули, намагаючись перепливсти Середземне море.


Деякі країни ЄС відмовляють приймати біженців. Найбільше від напливу нелегальних мігрантів постраждала Німеччина.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/u-seredzemnomu-mori-za-dva-dni-vryatuvali-ponad-100-bizhenciv-608435.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя