Dmytro Dobrodomov: "Зважаючи на вчорашні події з побиттям наших активістів..."

Dmytro Dobrodomov в facebook:

Зважаючи на вчорашні події з побиттям наших активістів у Вінниці, я звернувся до Генеральної прокуратури та Національної поліції Вінницької області із вимогою обєктивно і швидко розслідувати справу побиття Володимира Воловодюка і Ольги Маліновської. Об этом сообщает bzp.in.ua со ссылкой на СМИ.

Народний контроль буде захищати своїх однопартійців, а особисто я триматиму усі справи на контролі.

Нагадаю, що вчора у Вінниці напали на керівника обласної парторганізації Народного контролю Володимира Воловодюка та активіст ... ку, журналіста Ольгу Маліновську.

Під час знімання відеорозслідування про незаконно встановлені дитячі атракціони, що функціонують без відповідних документів та гарантій безпеки дітей, нашим активістам відверто заважали, а згодом скоїли напад.

Володя отримав численні травми та забої. Наразі перебуває в лікарні, триває обстеження. Станом на сьогодні відомо, що у нього переломи рук, ребер та тріщина черепа. На щастя, його життю нічого не загрожує.

Це вже далеко не перший випадок тиску на нашу партію. Торік активіста Народного контролю з Тернопільщини Віталія Ващенка вбили за принципову позицію. Суд триває, а замовника і досі шукають. На Донеччині активіст Тимур Сбєжнєв систематично отримує погрози щодо фізичної розправи з ним. Сбєжнєв звернувся з заявою до правоохоронних органів, було відкрито кримінальне провадження від 07.07.2017р.. Також у Луцьку на нашого активіста Михайла Шелепа було скоєно напад, відкрито кримінальну справу, але результатів наразі немає.

Твердо переконаний, що це повязано з принциповою позицією наших однопартійців.Dmytro Dobrodomov
Dmytro Dobrodomov


ТОП новости

Вход

Меню пользователя